"Historia jest pisana przez zwycięzców." - Winston Churchill

Nasza drużyna istnieje głównie dzięki staraniom ks. Łukasza Kubisiaka oraz p. Leszka Brzeskiego, za co w tym miejscu chcielibyśmy im serdecznie podziękować. Do dziś rozgrywamy swoje treningi, sparingi, turnieje czy też zwykłe, luźne mecze na hali należącej do ZST 70, której p. Brzeski jest dyrektorem. Za to ks. Łukasz ciągle ma czynny wkład i udział w nasze dotychczasowe poczynania. :)

23.11.2013r. - Pierwszy turniej graliśmy podzieleni na 2 zespoły, podobnie jak przeciwnicy - "Górki". Nasza starsza ekipa wygrała swój mecz aż 7:1 (do przerwy 1:0) i zajęła 1 miejsce w turnieju. Natomiast nasi młodsi koledzy ulegli swoim rówieśnikom z "Górek", ostatecznie lokując się na 4 miejscu.

30.12.2013r. - Drugi turniej rozgrywaliśmy już w większym gronie. Oprócz nas i "Górek" na turnieju pojawili się również ministranci z "Fary" i "Ducha". Przegraliśmy tylko z wcale nie gorszą od nas drużyną "Ducha" i uplasowaliśmy się na 2 lokacie. Podczas tego turnieju nasz napastnik Szymon Rutecki, wraz z zawodnikiem "Ducha", Łukaszem Umińskim zdobyli nagordę króla strzelców. Obaj strzelili po 12 bramek. Zobaczcie jak pisano o tym turnieju wchodząc w ten odnoścnik: http://www.diecezjaplocka.pl/index.php?akcja=art_zobacz&art_id=225&id_news=2015

Przypominamy sobie również drobniejsze, mecze o małej wadze. Kilkukrotnie wygrywaliśmy z zawodnikami Stoczniowca Płock grając bez naszego kapitana, Mateusza Roszaka, którego wówczas zastąpił Mateusz Murawski. Wygrywalismy również z płockimi orlikami.

Wiadomości (utwórz nową)